نرم افزار ویندوزی و اندرویدی پاد

۱۳۹۸-۰۵-۰۵
padiranc_us3er9ad1ran
1419

نرم افزار ویندوزی و اندرویدی:

گروه نرم افزار حسابداری پاد با تلاش فراوان توسط واحد تحقیق و توسعه و همچنین نیاز سنجی بازار حسابداری اقدام به تولید و ارائه سیستم های مالی خود نموده است که در نسخه های مختلف با امکانات متعدد ، طبق آخرین استاندارد های حسابداری طراحی شده اند. در این راستا همواره تلاش کرده تا در مسیر رفع نیاز های همه جانبه کاربران حسابداری گام بردارد.

سیستم های مالی ذکر شده که به صورت نرم افزار ویندوزی و اندرویدی به کاربران ارائه می گردند ،با پیاده سازی راهکار های مالی و راه حل مختص حسابداری هر صنف فعالیتی ، با کاربری آسان برای ۲۰ دسته از اصناف به صورت تخصصی و کاربردی طراحی شده اند.

نرم افزار ویندوزی پاد با استفاده از تکنولوژی بانک های اطلاعاتی MS SQL server  طراحی شده و با قابلیت نصب و اجرا بر روی ویندوز های xp ، windows 7 ، windows 8  ، windows 10 و windows server به کاربران ارائه می گردد.

این نرم افزار ها شامل نرم افزار معادن سنگ ، سنگبری ، انبار سنگ ، پیمانکاری ، خدماتی ، آرایشگاه ، پخش مویرگی ، کشتارگاه ، رستوران، شیلات ، قرض الحسنه خانوادگی ، بازرگانی فروشگاهی ، حقوق و دستمزد ، سردخانه ، آهن آلات ، تولیدی ،  CRM ، انبار داری ، حسابداری شرکت ها و باشگاه مشتریان می باشد.

 

نرم افزار های اندرویدی:

با توجه به رشد روز افزون فناوری ، نرم افزار های اندرویدی پاد جهت رفع نیاز کاربران و بالابردن سرعت روند کاری ، با استفاده از بروز ترین تکنولوژی طراحی گردیده اند. این نرم افزار ها تحت سیستم عامل اندروید با در نظر گرفتن سادگی در کاربری آن ها جهت استفاده در کلیه اصناف ارائه شده اند.

 این نرم افزارها شامل داشبورد مدیریتی جهت مدیریت امور مالی و حسابداری و دریافت گزارشات متعدد ، دستیار ویزیتور ویژه اصنافی که نیاز به ویزیتور و ثبت های آن دارند، دستیار انبار برای قسمت انبار و ثبت و گزارشات این بخش ، دستیار رستوران جهت سفارش گیری می باشند.

 

توضیحات تکمیلی :

هر کسب و کار یا واحد تجاری برای مدیریت رویدادهای حسابداری خود نیازمند ابزاری قدرتمند و همه فن حریف می باشد ; در واقع چنانچه ورودی اطلاعات به سیستم حسابداری به شکل صحیح صورت بگیرد ، نرم افزارها تفاوت های گزارش دهی و قابلیت های پنهان خود را در مقایسه با یکدیگر آشکار می سازند.

گروه نرم افزاری پاد در جهت پیوند واحد های مختلف یک سازمان (اعم از واحد بازاریابی و فروش ، واحد مالی ، واحد انبار و واحد خزانه) به یکدیگر ، نرم افزارهای مختلفی با پلتفرم های متفاوت روانه بازار کرده است که هر کسب و کار بتواند بر اساس نیاز خود از این پکیج جامع و توانمند استفاده لازم را ببرد.

در واقع هدف ما ، یکپارچه سازی قسمت های مختلف سازمان با یکدیگر و حصول نتیجه خارق العاده از مدیریت داده و زمان می باشد.

نرم افزار ویندوزی و اندرویدی پاد به همراه فروشگاه اینترنتی اختصاصی و محصولات جدید دیگر همگی در جهت برآوردن این مهم قرار گرفته اند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی
برچسب ها