تماس با ما

۱۳۹۷-۱۱-۱۱
padiranc_us3er9ad1ran
832

واحد فروش و ارتباط با مشتریان پاد یکی از واحد های حیاتی گروه نرم افزار حسابداری پاد می باشد. در واقع زمانی که فروش نرم افزار (به عنوان یک کالای خدماتی) اتفاق می افتد ، گام اولیه جهت کسب رضایت مشتری آغاز می گردد. شعار شرکت نرم افزار حسابداری پاد بدین گونه است که : ” هنگامی که مشتری در مرحله خرید به ما اعتماد می کند ، ما باید پاسخگوی اعتماد ایشان باشیم “.

واحد مشتریان پاد ، مستقیماً در ارتباط با اصناف می باشد. با توجه به این موضوع ، این واحد یکی از دپارتمان های حساس شرکت است چرا که علاوه بر خدمات مناسبی که ارائه می دهد ، در مرحله اول می بایست نیاز ها و درخواست های مشتریان را به واحد تولید محصول نرم افزار حسابداری پاد ارجاع دهد. این درخواست ها در صف انتظار جهت تایید مدیر تولید پاد قرار می گیرد ، تایید مدیر تولید با توجه به تعداد درخواست ها مشابه می باشد (البته در ساده ترین حالت).

در مرحله دوم سیستم سازی و ایجاد وقایع برای مشتریان صورت می گیرد _ عمدتاً در شرکت های نرم افزاری ، مشتریان مقابل تعداد زیادی اپراتور و کارشناس قرار می گیرند و در امر ارائه خدمات پشتیبانی تداخل صورت می گیرد. سیستم ارائه خدمات به مشتریان نرم افزار حسابداری پاد برای هر مشتری یک پرتال قرار می دهد که یک یا دو کارشناس به ایشان تعلق می گیرد و این موضوع باعث تسریع در روند خدمات رسانی به مشتری می گردد.

 

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی
برچسب ها