شرایط و قوانین


مراحل تهیه نرم افزار

گروه نرم افزار حسابداری پاد همواره در تلاش است که بتواند در راستای ارائه بهترین نرم افزار مطابق نیاز شما،آسان ترین راه را نیز برای تهیه نرم افزار در اختیار شما قرار دهد.

از این رو در این شرایط و قوانین فرآیند تهیه نرم افزار را را خدمت شما عزیزان شرح میدهیم تا راهنمای کامل شما جهت تهیه نرم افزار باشد.

الف) پس از تماس شما با واحد فروش شرکت،کارشناسان مربوط به صنف فعالیتی شما توضیحاتی جامعی از نرم افزار خدمتتان ارائه میدهند.در صورت تمایل شما ، زمانی برای برای ارائه دمو نرم افزار انتخابیتان هماهنگ میشود.

نحوه ارائه دمو:

دمو در زمان هماهنگ شده به صورت اینترنتی تلفنی با نرم افزار Any desk انجام میگیرد.

۱-نرم افزار انی دسک را میتوانید از بخش دانلودها یا لینک زیر دانلود بفرمایید.پس از دانلود آن را روی سیستم خود اجرا نمایید.

نرم افزار AnyDesk

۲-برای وصل شدن به سیستم کارشناس و مشاهده دمو در نرم افزار انی دسک کد ارائه شده توسط کارشناس را در قسمت  remote desk وارد کنید.

۳-با زدن کلید connect از سیستم شما درخواستی جهت وصل شدن به سیستم کارشناس ارسال میگردد.

۴-بعد از اینکه کارشناس درخواست انی دسک را قبول کرد،تصویر سیستم کارشناس را خواهید  داشت.

همزمان با ارائه تصویر،کارشناس توضیحات نرم افزار را به صورت تلفنی خدمت شما ارائه میدهد.پس از اتمام توضیحات شما میتوانید به بررسی در منو ها و گزارشات نرم افزار بپردازید.

 

ب)هنگامی که ارائه پرزنت و دمو نرم افزار انجام شد،نیازسنجی نهایی از شما صورت میگیرد و پیش فاکتور خدمت شما ارسال میگردد.

با واریز وجه قید شده در پیش فاکتور و ارسال فیش واریزی آن برای شرکت،بسته نرم افزار شما آماده خواهد شد و کارشناسان واحد فروش اقدام به دریافت آدرس دقیق پستی شما می نمایند.

بسته نرم افزاری شامل یک عدد قفل سخت افزاری ، یک عدد دی وی دی نصب نرم افزار و کاتالوگ و بروشور های مربوط به نرم افزار میباشد.

ج) در این مرحله بسته آماده شده نرم افزار شما توسط پست (جهت طی مراحل اداری) ارسال میگردد و پس از این که رسید تحویل پستی را از شرکت دریافت کردید طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری بسته نرم افزار به دست شما خواهد رسید.

 

شرایط و قوانین نصب نرم افزار:

بعد از دریافت نرم افزار و تماس با واحد پشتیبانی شرکت کارشناسان مربوطه به صورت اینترنتی و تلفنی از طریق برنامه Any deskمراحل نصب نرم افزار را انجام میدهند.(نحوه دانلود برنامه Any desk در قسمت الف ارائه دمو، آمده است) برای اتصال کارشناس به سیستم شما مراحل زیر انجام میپذیرد:

۱-کدی که در قسمت this desk در فیلد Any desk address وجود دارد را به کارشناس مربوطه اعلام نمایید.

 

۲-کارشناس پس از دریافت کد شما درخواستی برای اتصال به سیستمتان ارسال مینماید.

۳-با زدن گزینه accept کارشناس به سیستم شما وصل خواهد شد و مراحل نصب را انجام میدهد.

 

قبل از انجام مراحل نصب از وصل بودن قفل نرم افزار به سیستم و قرار گرفتن دی وی دی نصب نرم افزار در سیستم اطمینان حاصل فرمایید.

شرایط نصب حضوری :

نصب نرم افزار در اکثر موارد به صورتی که در بند بالا ذکر شد انجام میپذیرد اما در برخی موارد نرم افزار انتخابی شما دارای شرایطی است که نیاز به نصب حضوری دارد و کارشناس به محل شما اعزام شده مراحل نصب وراه اندازی نرم افزار را انجام میدهد.

این شرایط عبارتند از :

۱- سیستم به صورت شبکه و دارای قابلیت استفاده چند کاربر همزمان (کلاینت داخلی) باشد.

۲- قابلیت استفاده از دستیار اندرویدی بر روی تبلت ، به نرم افزار اضافه شده باشد.

۳- نرم افزار دارای ماژول فروشگاه اینترنتی باشد.

 

شرایط و قوانین آموزش:

آموزش نرم افزار طی سه جلسه اینترنتی و تلفنی انجام میشود.

برای دریافت آموزش های اینترنتی تلفنی با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید،این آموزش ها با استفاده از نرم افزار Any desk  انجام میپذیرد که توضیحات آن در مرحله نصب ذکر شده است.

لازم به ذکر است که آموزش ها به مالک نرم افزار و یا به نماینده ای که از جانب ایشان معرفی شده باشد، ارائه میگردد.

همچنین شما میتوانید برای آموزش کلیات نرم افزار به ویدیوهای آموزشی موجود در سایت در بخش آموزش قرار دارد مراجعه بفرمایید.

 

 

 

شرایط و ضوابط

 

الف) شرایط و قوانین پشتیبانی :

پشتیبانی نرم افزار از تاریخ خرید به مدت یکسال به صورت رایگان ارائه میشود،پس از اتمام گارانتی  یکساله در صورت تمایل به تمدید پشتیبانی میتوانید به دو صورت زیر عمل نمایید.

۱- پشتیبانی یک ساله: واریز ۱۰ درصد مبلغ فاکتور

۲- پشتیبانی موردی: واریز وجه طبق تعرفه های شرکت

 

ب) شرایط و قوانین سخت افزار :

۱-تهیه سیستم های سخت افزاری تماما بر عهده مشتری میباشد و شرکت تعهدی نسبت به تهیه و عملکرد سیستم سخت افزاری ندارد.

۲-در صورت نیاز به استفاده از سیستم شبکه،آماده سازی بستر شبکه بر عهده مشتری میباشد.

*در راستای تسهیل روند کاری شما شرکت میتواند گروه شبکه ساز معرفی نماید ضمنا نحوه کار و قرداد با گروه شبکه ساز به عهده شماست و شرکت صرفا معرفی کننده این گروه ها میباشد.

۳-استفاده از نرم افزار نصب شده روی سیستم شما منوط به وجود و اتصال قفل سخت افزاری به سیستم شما میباشد،به عبارت دیگر قفل سخت افزاری به منزله خود نرم افزار است لذا در صورت مفقود شدن قفل شرکت مسئولیتی در قبال قفل المثنی ندارد.

ج) معرفی حسابدار :

با وجود اینکه نرم افزار کاربری آسان دارد توصیه میشود کاربران نرم افزار ،آشنایی با مفاهیم و مباحث حسابداری داشته باشند. در صورت درخواست مالکین نرم افزار،گروه نرم افزاری پاد حسابدارانی را جهت انجام امور مالی معرفی می نماید دقت داشته باشید مصاحبه، توافقات و قرارداد با حسابدار بر عهده مالک نرم افزار میباشد و شرکت مسئولیتی در این زمینه ندارد.