واحد آموزش حسابداری گروه نرم افزاری پاد

۱۳۹۷-۱۱-۱۱
padiranc_us3er9ad1ran
833

آموزش نرم افزار و نحوه ارائه آن بحث مهمی در انتخاب نرم افزار می باشد. همانطور که می دانید آموزش ها مرحله ابتدایی ارتباط کاربر با نرم افزار میباشند. هدف از آموزش حسابداری نرم افزار ، آشنایی با محیط  و  کاربرد و تطابق قابلیت های نرم افزار  با روند کاری مجموعه می باشد.

گروه نرم افزاری پاد نیز در این راستا آموزش حسابداری رایگان نرم افزارهای خود را به دو صورت ارئه می نماید:

آموزش آنلاین : پس از دریافت نرم افزار و نصب آن توسط واحد پشتیبانی مرحله آموزش آغاز می شود . آموزش آنلاین  از طریق برنامه  Aney desk  و به صورت آنلاین توسط کارشناسان واحد آموزش پاد صورت می گیرد .پس از اتصال از طریق تلفن و صفحه نمایش به صورت همزمان ، توضیحات مربوطه جهت یادگیری نرم افزار به کاربر ارائه می گردد.

آموزش ویدیویی : نوع دیگر آموزش به صورت ویدیویی می باشد. کاربران می توانند با مراجعه به وبسایت آپارات و جستجوی واژه پاد در این وبسایت ، ویدیو های آموزشی نرم افزار را مصادف با نیاز خود ملاحظه نمایند (ضمن اینکه ویدیو آموزشی با عناوین مناسب بارگذاری گردیده است که کاربر به سرعت ویدیو مدنظر خود را پیدا نماید).

 

نوع دیگری از آموزش هایی که توسط واحد آموزش گروه نرم افزاری پاد انجام می پذیرد ، آموزش های حسابداری حضوری می باشد. این آموزش ها جهت بهبود و ارتقا سطح دانش حسابداری برای کلیه افراد داوطلب ارائه می گردد. دوره های آموزش حسابداری حضوری پاد در محل دفتر شرکت نرم افزاری پاد و یا طبق اعلام قبلی واحد آموزش ، در مکان های علمی عمومی نظیر مراکز همایش سطح تهران و یا دانشگاه های تهران و شهرستان برگزار می گردد.

در نظر داشته باشید که آموزش حسابداری فوق با آموزش نرم افزار حسابداری پاد که برای کاربران و خریداران نرم افزار ارائه می گردد متفاوت می باشد. در واقع آموزش کاربران نرم افزار بیشتر جهت یادگیری نحوه کار با نرم افزار می باشد و جنبه حسابداری ندارد… ضمن اینکه جلسات آموزش حضوری برای کاربران نرم افزار به ندرت و با هماهنگی قبلی به صورت ۵ الی ۱۰ نفره برگزار می گردد ، چرا که هر جلسه آموزش می بایست متناسب با زمینه ی صنف نرم افزار مورد نظر برگزار گردد.

و اما آموزش های دانشگاهی پاد توسط کارشناسان شرکت زیر نظر انجمن های علمی دانشگاه ها با قیمت های پایین صرفاً جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان حسابداری و رشته های مرتبط برگزار می گردد که در صورت برگزاری چنین دوره هایی ، زمان ثبت نام و ظرفیت آن پیش از دوره در منوی آموزش وبسایت شرکت قرار داده می شود.

 

لیست سرفصل های دوره های آموزش حسابداری دانشگاهی پاد:

 

   دوره اول : حسابداری بازرگانی (جهت اشتغال در شرکتهای بازرگانی – خدماتی – فروشگاهی) ___ شامل : اصول حسابداری – حسابداری خزانه – حسابداری خرید و فروش – حسابداری اموال – صورت های مالی – قانون تجارت (شرکت های سهامی)

دوره اول :دوره ای مقدماتی جهت آشنایی با علم حسابداری و نحوه عملکرد شرکت ها و موسسات بازرگانی و خدماتی و فروشگاه ها می باشد. در این دوره هنرجویان بیشتر با اصول اولیه حسابداری ، ماهیت حساب ها ، گزارشهای مختلف حسابداری ، اصول انبارداری مقدماتی ، حسابداری خرید و فروش ، حسابداری خزانه ، حسابداری اموال و قانون تجارت آشنا شده و با نحوه عملکرد شرکتهایی که در این حوزه ها فعالیت دارند آشنا می شوند.

 

پس از گذراندن این دوره ، دانشجویان می توانند به راحتی عملیات حسابداری روزانه این گونه شرکت ها را انجام دهند . عملیاتی شامل :

  ثبت عملیات روزانه حسابداری

  ثبت خرید و فروش و عملیات بازرگانی

  ثبت هزینه ها و درآمدها

  انبارداری و ثبت ورود و خروج کالاها

  روش های الگوی میانگین و شناسایی ویژه و کاربرد آنها

  گزارش گیری از اطلاعات مختلف حسابداری

  تحلیل روش های بهایابی (میانگین موزون ، فایفو ، لایفو و شناسایی ویژه)

 

   دوره دوم : حسابداری تولید (جهت اشتغال در کارخانجات و کارگاه های تولیدی) ___ شامل : تحلیل حسابداری اصناف – حسابداری انبار و خط تولید – حسابداری بهای تمام شده – انحرافات مواد ، دستمزد و سربار – گزارشات حسابداری

در دومین دوره اغلب با بحث قیمت تمام شده و عوامل تشکیل دهنده آن شامل مواد مستقیم ، سربار ساخت و دستمزد مستقیم آشنا خواهیم شد که مبحث فوق العاده تخصصی و پرکاربرد در رشته حسابداری می باشد. مبحث قیمت تمام شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .چرا که شرکت های صنعتی باید بتوانند هزینه تولید خود را در دوایر مختلف و حتی لوازم مختلفی که تولید می کنند محاسبه نمایند

  قیمت تمام شده کالای ساخته شده

  تحلیل و چیدمان فرآیند تولید در کارخانجات تولیدی

  انجام چند پروژه اصناف تولیدی در کلاس (شبیه سازی)

  تحلیل صنف پیمانکاری و بهایابی پروژه و تفکیک مراکز هزینه

 

   دوره سوم : کار با نرم افزار (اکسل – نرم افزار حسابداری پاد) ___شامل : فرمول نویسی در اکسل – تهیه جداول و نمودار ها – سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) – گزارش ساز سطری و ستونی نرم افزار حسابداری پاد

در این دوره با توجه به مکانیزه شدن علم حسابداری و اهمیت یادگیری آن در حوزه کامپیوتر به آموزش سیستم های حسابداری پرداخته خواهد شد. نرم افزارهای در نظر گرفته شده جهت این دوره ، نرم افزار حسابداری پاد و نرم افزار اکسل می باشند .  این دوره در واقع تکمیل کننده کلیه مطالب دوره های گذشته بوده که از اهمیت بسیار بالایی جهت بازار کار برخوردار می باشد.

 

  امتیازات فوق العاده این دوره نسبت به دوره های آموزشگاهی  

 

  دوره ها کاملا به صورت پروژه محور می باشد و پس از پایان هر مبحث آموزشی ، دانشجویان موظف به انجام پروژه کاملا واقعی از بازار کار می باشند (جهت توانایی سنجی)

 

  تمامی جلسات دوره ها ضبط می گردد و در صورت درخواست دانشجویان حاضر در دوره ، با ارائه نام کاربری و رمز عبور در سامانه ، می توانند از محتوای آموزشی استفاده کنند

 

  به دانشجویان آیدی پشتیبانی داده می شود که در طول دوره در صورت هر گونه سوال بتوانند با پشتیبان خود در ارتباط باشند

 

  در پایان هر هفته (جمعه ها )سمینار آنلاین اینترنتی برگزار می گردد و پس از رفع اشکال به بیان موضوعی در رابطه با دیگر گرایشات مهم در بازار کسب و کار همانند نحوه کاریابی و استخدام در شرکت های بزرگ و یا مباحثی فراتر از درس های دانشگاهی و آموزشگاهی پرداخته می شود( …البته شرکت در این سمینار ها الزامی نیست)

 

  اسامی دانشجویان برگزیده دوره در شبکه های اجتماعی و وبسایت گروه آموزشی پاد جهت استخدام در بازار کار درج می گردد

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی
برچسب ها