استخدام کارشناس در ردیف های شغلی پاد

۱۳۹۸-۰۴-۲۵
padiranc_us3er9ad1ran
661

استخدام کارشناس و فرصت های همکاری در پاد

 

افراد نیاز دارند در هر حرفه ای که مشغول به کار هستند علاوه بر امنیت شغلی ، آن شغل را بستری جهت رشد و بالندگی خود بدانند. همچنین لازم است مدیران بدانند که سرمایه اصلی هر سازمان نیروی ، انسانی آن می باشد.

ما نیز در شرکت نرم افزار حسابداری پاد بر این باوریم و میدانیم که اگر پیشرفتی به دست می آوریم ، نتیجه ی تلاش کلیه ی افراد مجموعه بوده و به نبوغ و قدرت تک تک افراد ایمان داریم. از این رو با این دیدگاه همواره نیاز به همکاری و استخدام افراد متعهد و متخصص در زمینه های مختلف خواهیم داشت.

فرصت های همکاری در پاد به سه بخش استقرار نرم افزار ، آموزش ، پشتیبانی فنی تقسیم می شود که با توضیح هر بخش و تخصص مورد نیاز آن بخش ، فرصت های همکاری را شرح می دهیم.

 

استخدام کارشناس استقرار نرم افزار

۱- استقرار و پیاده سازی سیستم نرم افزار:

فردی که تمایل همکاری در این بخش را داشته باشد ، جهت نصب نیاز به آشنایی کلی با رایانه و همچنین نیاز به دانش در مبحث اینترنت و شبکه دارد. نصب نرم افزار و اسقرار آن به صورت معمول از طریق اینترنت و تلفن توسط برنامه ی AnyDesk انجام می پذیرد اما در برخی مواقع نیاز به اعزام  نیروی کارشناس در محل می باشد.

۲- راه اندازی و کدینگ سیستم مالی و حسابداری:

پس از نصب نرم افزار ، راه اندازی اولیه صورت می گیرد و کدینگ سیستم حسابداری چیدمان می شود. برای این بخش به نیرویی نیاز  است که دانش حسابداری داشته و طبق عملکرد مجموعه و دریافت نیاز ها از حسابدار مجموعه مقابل ، چیدمان حساب ها را مطابق کدینگ نرم افزار حسابداری پاد آموزش دهد.

۳- راه اندازی و پیاده سازی اتوماسیون مالی:

در برخی از مجموعه هایی که نرم افزار حسابداری پاد را انتخاب می کنند ، سیستم حسابداری قبلی آن ها به صورت سنتی و دستی بوده و نیاز است که کار با نرم افزار را از پایه شروع کنند. کارشناس مورد نیاز برای این بخش نیاز به دانش کامل حسابداری و همچنین تسلط کامل بر نرم افزار دارد تا بتواند چیدمان دقیق و جامع بخش مالی مجموعه را انجام دهد که در نهایت حسابدار بتواند گزارشات دقیقی از کلیه روندکاری داشته باشد.

 

 

استخدام کارشناس آموزش

۱- آموزش نرم افزار حسابداری پاد:

پس از نصب و راه اندازی نرم افزار کاربران نیاز به آموزش جهت ادامه کار با نرم افزار دارند.کارشناس مورد نیاز برای آموزش می بایست تسلط کامل بر کلیه ماژول های نرم افزار حسابداری پاد و همچنین آشنایی کلی با چگونگی روند کاری اصناف داشته باشد تا بتواند طبق نیاز هر مجموعه آموزش جامعی به کاربر بدهد. پیش نیاز تسلط کامل بر نرم افزار ، دانش حسابداری شخص کارشناس می باشد فرد مذکور می بایست تحصیلات حسابداری را داشته باشد یا دوره های حسابداری گذرانده باشد.

۲- آموزش حسابداری مقدماتی و پیشرفته:

گروه نرم افزار حسابداری پاد دوره های حسابداری مقدماتی که شامل صفر تا صد حسابداری ویژه بازار کار و دوره های پیشرفته که شامل سایر مباحث حسابداری از قبیل بهای تمام شده است را برگزار می کند. جهت آموزش این بخش به فردی متخصص، دارای تحصیلات حسابداری با سابقه در تدریس نیاز است.

۳- آموزش حسابداری مالیاتی:

جهت آموزش حسابداری مالیاتی نیز همانطور که در بخش قبلی گفته شد به فردی متخصص دارای تحصیلات مربوطه و تخصص در زمینه حسابداری مالی و  مالیاتی به همراه رزومه چند کار مالیاتی موفق  نیاز است.

 

۴- آموزش حسابداری اصناف:

قطعا حسابدارانی که چندین سال در یک صنف مشغول به کار هستند می توانند اطلاعات جامعی از آن صنف داشته باشند. از این رو از حسابدارانی که در حال استفاده از نرم افزارهای حسابداری پاد هستند و توانایی تدریس دارند ، جهت آموزش حسابداری صنف خود و همکاری با گروه نرم افزاری پاد دعوت به عمل می آوریم. با دریافت رزومه و گزینش بین آنها همکاری با این حسابداران را آغاز می کنیم.

 

استخدام کارشناس پشتیبانی فنی

پشتیبانی نرم افزار ، کاملا تخصصی می باشد. افرادی که تمایل به همکاری در این بخش دارند نیاز است در ابتدا تحصیلات حسابداری تکمیلی داشته و همچنین تسلط کامل بر مباحث شبکه و اینترنت داشته باشند تا بتوانند در تمامی بخش های نرم افزار ، راهنمای کاربران باشند.

پشتیبانی نرم افزار به دو صورت راه دور و حضوری صورت می گیرد. پشتیانی از راه دور نیاز به فردی دارد که از طریق برنامه های ارتباط از راه دور از محل شرکت به کاربر متصل شود و از این طریق به سوال کاربر پاسخ دهد.

پشتیبانی حضوری نیاز به فردی دارد که بتواند با اعلام نیاز کاربر در محل حاضر گردد و پشتیانی نرم افزار را به صورت حضوری انجام دهد.

 

کلیه ی فرصت های استخدام در شرکت نرم افزار حسابداری پاد به تفصیل توضیح داده شد. افرادی که با مطالعه این مطالب تمایل به همکاری در هرکدام از فرصت های شغلی را دارند می توانند با مراجعه به صفحه استخدام ، رزومه خود را ارسال فرمایند تا پس از بررسی کارشناسان واحد استخدام و گزینش آنها ، در کادر فنی و آموزشی گروه نرم افزاری پاد پذیرای آنها باشیم.

 

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی
برچسب ها