واحد پشتیبانی

۱۳۹۷-۰۹-۱۵
padiranc_us3er9ad1ran
1645

معرفی واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری پاد

لزوم استفاده روز افزون از نرم افزار ها باعث شده تا کاربران در تمام شرکتهای نرم افزاری با واژه پشتیبانی برخورد نمایند. همچنین گستردگی دانش و فناوری ، افراد را در حوزه های مختلف به دانش یکدیگر نیازمند نموده است بنابراین افرادی که کاربران نرم افزارها هستند نیاز به راهنمایی و پشتیبانی برای استفاده از نرم افزارها دارند . گروه نرم افزاری پاد در واحد پشتیبانی خود به رفع نیاز ها و موارد نرم افزاری جهت بهبود و تسهیل کاربری مشتریان می پردازد . در این واحد کارشناسان پشتیبانی در تایم کاری شرکت (۸-۱۷ شنبه تا چهارشنبه و ۸- ۱۳ پنج شنبه ها ) آماده ارائه خدمات پشتیبانی به کاربران و حل مشکلات احتمالی آنان می باشد.

با توجه به گسترش شبکه های ارتباطی و اینترنتی با سرعت بالا و دسترسی آسان تمام شرکتها و موسسات به اینترنت ، امروزه شرکتهای نرم افزاری برای ارائه خدمات خود از این امکان استفاده کرده و دیگر نیازی به اعزام کارشناس در محل ندارند. گروه نرم افزاری پاد با استفاده از  ابزارها و نرم افزارهای مرتبط با اینترنت خدمات پشتیبانی خود را در کوتاه ترین زمان ارائه می دهد. این کار علاوه بر کاهش هزینه های پشتیبانی باعث افزایش سرعت و بهروری کار خدمات و پشتیبانی می گردد.

اهم وظایف واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری پاد

از جمله وظایف اصلی واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری پاد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نصب نرم افزار : بعد از دریافت پک نرم افزاری کارشناسان واحد پشتیبانی از طریق برنامه انی دسک (Any Desk) به سیستم کاربر ریموت شده و مراحل نصب نرم افزار را انجام می دهند.

 

  • نصب کلاینت ها ( کلاینت داخلی و نقطه آنلاین ) : در صورتیکه کاربران از سیستم های شبکه استفاده نمایند و نیاز به استفاده همزمان از نرم افزار توسط چند کاربر باشد ، نصب کلاینت ها ( داخلی و خارجی ) توسط کارشناسان صورت می گیرد. لازم به ذکر است در صورتی که شبکه گسترده باشد و یا کاربر درخواست نصب نرم افزار های اندرویدی و یا فروشگاه اینترنتی را داشته باشد ، کارشناسان به محل اعزام شده و نصب حضوری انجام می پذیرد.

 

  • انجام تنظیمات مربوط به نرم افزار در ویندوز : بعد از نصب نرم افزار تنظیماتی بر روی یندوز انجام می گیرد .

 

  • انجام تنظیمات مدیریتی در نرم افزار طبق نیاز مشتری : تنظیماتی مانند : تنظیمات عملیات فاکتور که شامل اضافه کردن ستون ها ، تنظیمات سند حسابداری ، تنظیمات انبار و…. و همچنین تنظیم کدهای حسابداری طبق نیاز مشتری صورت می گیرد و چیدمان اولیه نرم افزار در این مرحله صورت می گیرد.

 

  • آموزش مشتریان جهت کار با نرم افزار : آموزش نرم افزار در ۳ جلسه و به صورت اینترنتی – تلفنی و از طریق برنامه انی دسک صورت می گیرد برای اطلاعات بیشتر از روند آموزش به بخش آموزش در سایت مراجعه نمایید. همچنین ویدئوهای آموزشی نرم افزار نیز در کانال گروه نرم افزاری پاد (وبسایت آپارات) موجود می باشد.

 

  • رفع خطاهای احتمالی در حین کار با نرم افزار : در برخی موارد ممکن است با خطاهایی رو به رو شوید . خطاهایی نظیر : خطای قفل موجود نیست ، خطای crystal desicion  ، خطای ارسال پارمتر ، خطای چاپ و …. . در صورت مواجه با این گونه خطاها کاربران می توانند با واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایند و کارشناسان از طریق برنامه انی دسک به سیستم کاربر ریموت شده و خطا را برطرف نمایند.

 

  • تعویض فایل اجرایی ( آپدیت نرم افزار ) : گروه نرم افزاری پاد همیشه در تلاش است تا نرم افزار را همراه با پیشرفت تکنولوژی بروز نموده و همچنین نیازهای درخواستی کاربران را به آنها ارائه دهد . واحدپشتیبانی فایل های اجرایی بروز شده را برای کاربرانی که تمایل به استفاده از آنها را داشته باشند ، نصب و اجرا می نمایند.

 

  • ارائه کد امنیتی و کد فایل اجرایی : مدتی بعد از نصب برنامه ، کاربران در هنگام ورود به برنامه با کد امنیتی مواجه می شوند که برای حصول اطمینان از استفاده کاربر اصلی از نرم افزار می باشد. همچنین بعد از تعویض فایل اجرایی و یا تغییر پروگرام قفل ، برای ورود به برنامه نیاز به کد فایل اجرایی می باشد که کارشناسان واحد پشتیبانی کد مربوطه را برای کاربر از طریق تلگرام و یا به صورت تلفنی اعلام می نمایند .

 

  • ایجاد تغییرات مورد نظر کاربران در فایل های چاپی : ممکن است کاربران تمایل داشته باشند در فایل خروجی چاپی آنها از فاکتورها یا گزارشات ، تغییراتی نظیر اضافه کردن لوگو شرکت ، اضافه کردن متن و توضیحات ، اضافه یا کم کردن ستونها ، اضافه یا کم کردن فضای هر بخش و ….، انجام پذیرد . در این صورت با ارسال فایل چاپی مورد نظر برای واحد پشتیبانی ، کارشناسان بعد از انجام تغییرات درخواستی کاربر ، فایل چاپی نهایی را در سیستم کاربر اعمال می نماید. برای اطلاعات بیشتر درباره ارسال و دریافت فایل چاپی به بخش سوالات متداول در سایت مراجعه نمایید.

 

  • پاسخ به سوالات کاربران درباره کارکرد منوها و زیر منوها در نرم افزار : با این که کاربران قبل از استفاده از نرم افزار توسط کارشناسان آموزش می بینند اما ممکن است در حین کار با نرم افزار برای آنها سوالاتی پیش بیاید که کارشناسان واحد پشتیبانی در این زمینه نیز راهنمای کاربران خواهند بود.
اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی
۱۳۹۹-۰۵-۲۰

به یک حسابدار موفق تبدیل شوید   برای اینکه بدانیم چگونه یک حسابدار موفق شویم اول باید بدانیم حسابداری چیست و حسابدار کیست ؟ حسابداری چیست ؟ حسابداری زبان اعداد و ارقام مالی است . این علم زبان تجارت است و زیر مجموعه رشته های مهندسی محسوب می شود . حسابداری سیستمی است که در […]

۱۳۹۹-۰۵-۱۱

خرده فروشی و آنچه درباره آن بدانید   می توان گفت از روزی که بشر به این نتیجه رسید که باید برای تامین مایحتاج خود از محصولات دیگران استفاده کند و تبادلات صورت گرفت، خرید و فروش نیز به وجود آمد . در ابتدا مبادله کالا به کالا بود و رفته رفته با به وجود […]

۱۳۹۹-۰۵-۰۱

شرکت ها و انواع آن   تاسیس شرکت یکی از راه هایی است که افراد مختلف با تاسیس آن به اجرای امور اقتصادی و کسب درآمد می پردازند . اما اینکه شرکت آنها با چند نفر شکل بگیرد ، سرمایه گذاران چه کسانی باشند ، قرار است چه مدت فعالیت کند یا در چه حوزه […]

۱۳۹۹-۰۴-۱۲

استهلاک دارایی ها و روش محاسبه آن یکی از مباحثی که برای برخی حسابداران چالش ایجاد می کند بحث استهلاک دارایی های ثابت در سازمان ، شرکت یا کارخانه می باشد . به علت تنوع در دارایی ها و تنوع در محاسبات انتخاب روش مناسب برای محاسبه استهلا باید با بررسی های دقیق صورت گیرد […]

۱۳۹۹-۰۲-۱۵

ترازنامه و کاربرد آن در حسابداری همانطور که در تعریف حسابداری آمده است هدف از حسابداری ، ارائه اطلاعات مالی به اشخاص تصمیم گیرنده داخل و خارج از سازمان می باشد تا بتوانند با توجه به این اطلاعات مالی تصمیم گیری های خود را انجام دهند. مثلاً اگر یک مجموعه بخواهد وام و یا تسهیلاتی […]

۱۳۹۸-۱۱-۲۹

آموزش بستن حساب ها در حسابداری به صورت کلی عملیات حسابداری در دو دوره زمانی انجام می شود که این دو دوره  شامل طول دوره مالی و پایان دوره  مالی می باشد. حال این سوال پیش می آید که دوره مالی چیست ؟ جهت تعیین و ضعیت سود یا زیان هر واحد تجاری مدت فعالیت […]

*    
*