نرم افزار اندرویدی پخش مویرگی

۱۳۹۸-۱۲-۰۱
daftar
654

نرم افزار اندرویدی پخش مویرگی

پخش مویرگی یک واحد توزیع کننده می باشد که وظیفه خرید ، انبار و تحویل یا به اصطلاح فروش محصولات را به خرده فروشان بر عهده دارد. شرکت های پخش مویرگی به شرکتی گفته می شود که کالاهای خود را در پایین ترین سطح کانال های توزیع عرضه می نماید. کانال توزیع مسیری می باشد که در آن محصوا به دست خریدار یا مصرف کننده نهایی می رسد. یکی از مزایایی که شرکت های پخش مویرگی دارند این است که باعث می شوند کالاهایی که تند مصرف هستند به دلیل تاریخ کم به سرعت پخش شوند و به همین علت ضایعات این نوع کالا ها کم می گردد.

شرکت های پخش به دلیل پایین بودن حاشیه سود این نوع شرکت ها ،  کنترل سود و زیان مجموعه به صورت روزانه نقش مهمی در روند کسب و کار دارد. این محاسبات که بر عهده واحدهای حسابداری شرکت های پخش می باشد مستلزم یک روند سیستماتیک و دقیق جهت انجام می باشد. یکی از ابزار هایی که می تواند حسابداران و مدیران این نوع شرکت ها را یاری نماید ، نرم افزار اندرویدی پخش مویرگی می باشد. این نرم افزار ها در کنار نرم افزار هی مرکزی حسابداری می توانند در دریافت و ارسال اطلاعات به صورت دقیق و به موقع نقش مهمی داشته باشند. در ادامه با شرح بیشتر از انواع پخش جهت آشنایی هرچه بیشتر با این شرکت ها به ارائه کاربرد های نرم افزار اندرویدی پخش مویرگی نیز خواهیم پرداخت.

 

انواع پخش

شرکت های پخش در نوع ارائه کالاها و نحوه کار به دو نوع پخش گرم و پخش سرد تقسیم می شوند.

 

پخش گرم : در این نوع پخش فردی که توزیع کننده است یا به اصلاح مامور توزیع همان ویزیتور می باشد. به این صورت که ویزیتور محصولات خود را در ماشین توزیع می گذارد و با مراجعه و سر زدن به فروشگاه با ابزار ثبت اطلاعات خود سفارش مشتری را ثبت می نماید. ابزار ثبت اطلاعات ویزیتور ها امروزه همان نرم افزار های اندرویدی پخش مویرگی می باشد. این نرم افزار ها که بر روی تبلت و گوشی ها نصب می گردد ابزاری است تا ویزیتور ها بتوانند که به کمک آن سفارش گیری های خود را به صورت دقیق و منظم ثبت نماید. ویزیتور پس از ثبت سفارش محصولات مورد نیاز هر فروشگاه در همان لحظه این سفارشات را به فروشگاه تحویل می دهد. در صورتی که فروشگاه نیار به فاکتور خرید خود نیز داشته باشد ویزیتور می تواند با داشتن پرینتر های کمری در همان لحظه فاکتور خرید مشتری را نیر ارائه دهد.

پخش سرد : در این نوع پخش در مرحله ابتدایی فردی به عنوان ویزیتور به فروشگاه ها مراجعه می کند و با ارائه کاتالوگ محصولان خود که در نرم افزار اندرویدی پخش مویرگی خود دارد شروع به ویریت مشتری می نماید. پس از انتخاب هر محصول توسط مشتری سفارش و درخواست آن را ثبت می کند. پس از ارسال سفارش مشتری به شرکت ، مامور توزیع سفارش فروشگاه را به آن ها تحویل می دهند.

 

هدف افراد از انجام پخش مویرگی این است که با استفاده از مکان های فروشی که در دسترس هستند ، بخش اعظم بازار موجود را تحت پوشش قرار دهند. به صورت کلی پخش مویرگی در زمانی اسفاده می شود که محصول موارد استفاده زیادی داشته باشد و این محصول توسط چندین برند تولید شود. با انجام پخش به صورت مویرگی می توان تمام فروشگاه های ممکن را تحت پوشش قرار داد. بنابراین در این  نوع پخش نوع محصول و روش توزیع مهم ترین عامل موفقیت به شمار می آید. هرچه محصول مرغوب و جذاب تری برای مشتریان داشته باشیم در بلند مدت سود بیشتری نیز به دست خواهیم آورد.

همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره گردید نرم افزار اندروید پخش مویرگی می تواند ابزار بسیار تاثیرگذاری در روند کاری شرکت های پخش باشد. نرم افزار های متعدد با ویژگی های گوناگون در بازار کار جهت پخش مویرگی وجود دارند اما نرم افزاری برای مجموعه ها کاربردی تلقی می گردد که در عین سادگی و راحتی بتواند اطلاعات جامعی را در سیستم خود ثبت نماید.

یکی از نرم افزار های کاربردی در زمینه پخش مویرگی نرم افزار اندرویدی پخش مویرگی پاد که اصطلاحاً به آن دستیار بازاریاب نیز گفته می شود ، می باشد. این نرم افزار با ویژگی هایی که در ادامه مقاله ذکر خواهد شد می تواند ابزاری دقیق و کارآمد برای مدیران و بازاریاب های مجموعه پخش باشد. در ادامه با بر شمردن ویژگی های آن سعی داریم کاربران را با ویژگی های این نرم افزار بیشتر آشنا کنیم.

 

نرم افزار اندرویدی پخش مویرگی

همسان سازی اطلاعات :

یکی از ویژگی های نرم افزار های اندوریدی پاد این است که قابلیت ثبت به دو صورت آنلانی و آفلاین را داراست و بازاریاب ها و مدیران دیگر نگران قطعی اینترنت ها نخواهند بود. آن های می توانند در صورت عدم وجود اینترنت هر گونه ثبتی را توسط نرم افزار اندروید خود انجام داده و ر زمانی که به اینترنت دسترسی پیدا کردند با زدن کلید همسان سازی در کسری از ثانیه اطلاعات وارد شده در سیستم اندرویدی را با سیستم مرکزی یکسان نمایند. این قابلیت باعث می گردد که سرعت کار بازاریاب و حسابدار مجموعه به شکل چشم گیری افزایش یابد.

 

ثبت سفارش :

در روش های قدیمی و سنتی بازاریابی ، هر بازاریاب با در دست داشتن تصاویر کالاهای خود به فروشگاه مراجعه کرده و با استفاده از اطلاعات و تصاویر ، مشتریان خود را ویزیت می کردند اما امروز می توانند با در دست داشتن نرم افزار های اندرویدی پخش مویرگی به راحتی به بخش کاتالوگ مراجعه نمایند و با استفاده از تصاویر موجود در این نرم افزار ها کالا به مشتریان خود معرفی نمایند.

 

رهگیری ویزیتور ها :

همیشه برای مدیران مجموعه ها مهم بوده است که بدانند هر یک از ویزیتور های آن ها هم اکنون در چه منطقه ای قرار دارد و یا لازم است که بدانند تا این لحظه چه توری ویزیتی توسط آن ها صورت گرفته است. نرم افزار اندرویدی پخش مویرگی پاد با داشتن جی پی اس بر روی تبلت ها هر ویزیتور می تواند گزارش لحظه به لحظه از عملکرد هر ویزیتور به صورت مجزا به مدیر مجموعه بدهد.

 

ثبت چک و دریافت نقدی :

یکی از مهم ترین کاربردهایی که یک نرم افزار اندرویدی می تواند داشته باشد امکان ثبت چک هر مشتری می باشد. هنگامی که ویزیتور چک از مشتری دریافت می نماید می تواند در همان لحظه چک را ثبت کند و اطلاعات به این ترتیب با سرعت بیشتری به سیستم مرکزی خواهد رسید هم چنین اگرمشتری بابت فاکتور خود وجه نقدی را به ویزیتور تحویل دهد با ثبت در قسمت دریافت های نقدی می تواند تسویه حساب مشتری را ثبت نماید در نتیجه این امر باعث می شود که اطلاعات مجموعه به موقع و دقیق باشد و گزارشگیری را ساده تر می نماید.

موارد ذکر شده در بالا تعدادی از قابلیت های نرم افزار اندرویدی پخش مویرگی پاد می باشد ، جهت مطالعه و بررسی سایر نرم افزار ها و ویژگی های آن ها می توانید به صفحه ما در آپارات مراجعه فرمایید و یا با تماس با واحد فروش گروه نرم افزار حسابداری پاد از کارشناسان فروش این واحد به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

 

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی
۱۳۹۸-۱۱-۲۹

 نرم افزار حسابداری پخش مویرگی   پخش مویرگی به فرآیند یا مسیری گفته می شود که تولید کننده  برای رساندن کالا و خدمات خود به دست مستری طی می کند. اغلب تولید کنندگان محصولات غذایی و بهداشتی از پخش مویرگی استفاده می کنند. پخش مویرگی به عبارت دیگر به این معناست که تولید کننده با […]

۱۳۹۸-۰۳-۱۳

فروشگاه اینترنتی (وبسایت فروشگاهی) و اپلیکیشن مشتریان پاد به صنف پخش مویرگی چه کمکی می کند؟     صنف پخش مویرگی عمدتاً با بازاریابی محیطی و توزیع محصول توسط موزعان فروش گره خورده است. نرم افزار حسابداری پاد ویژه صنف پخش مویرگی ، تمام نیاز های اولیه از قبیل امکانات خرید و فروش – انبار […]

*    
*