نرم افزار اندرویدی مدیریت رستوران

۱۳۹۸-۰۷-۲۱
daftar
844

نرم افزار اندرویدی مدیریت رستوران

 

با افزایش چشم گیر تعداد و تنوع رستوران ها رقابت سختی بین آن ها به وجود آمده است. تبدیل یک رستوران عادی با درآمد متوسط به یک رستوران پر درآمد کار ساده ای نیست و به آسانی میسر نمی شود. رستورانداری نیز مانند شغل های مشابه ، یک شغل مدیریتی محسوب می شود. مدیر یک رستوران می تواند با رعایت اصول و قواعد مدیریتی باعث کاهش هزینه ها و افزایش سود مجموعه خود شود. علاوه بر آن با مدیریت صحیح و دقیق خود و جلب رضایت مشتری ، رستوران را به یک مجموعه مطرح تبدیل نماید.

یک مدیر می بایست تسلط و نظارت کامل بر روند تهیه ی غذا ، کیفیت مواد اولیه ، ظاهر کارکنان و عملکرد آن ها داشته باشد. مشتریان با سلیقه ها و دیدگاه های مختلف برای صرف غذایی با کیفیت به رستوران ها مراجعه می کنند ، مدیر می بایست با توانایی شناخت سلایق و نیاز مشتریان و همچنین دریافت نقطه نظرات آن ها برنامه کاری و غذایی رستوران را چیدمان نماید و تا جایی که امکان دارد درخواست و نیاز های مشتریان را مرتفع سازد. این امر سبب می شود که بخش زیادی از مشتریانی که به رستوران ما مراجعه می کنند در دسته ی مشتریان وفادار ما قرار گیرند و با مراجعه مجدد و معرفی ما به دوستان خود باعث رونق کار ما گردند.

یکی دیگر از روش های که یک مدیر می تواند با آن تعداد مشتریان خود را افزایش دهد انجام تبلیغات است. با برگزاری جشن های مناسبتی و اعمال تخفیفات می تواند مراجعه مشتریان را به مجموعه خود افزایش دهد و یا حتی با دخیل کردن سلیقه و ایده پردازی ، منویی متفاوت و جذاب چیدمان نماید تا مشتریان برای تست مجدد غذاهای منوی متفاوت شما ، بارها و بارها به رستوران مراجعه کنند.

 

نرم افزار اندروید مدیریت رستوران

                 نرم افزار اندروید مدیریت رستوران

 

هر شغلی برای انجام و سرگیری نیاز به یک بودجه دارد رستوران نیز دارای این بودجه برای راه اندازی و ادامه کار می باشد. یک مدیر رستوران باید توانایی مدیریت بودجه را به نحو احسن داشته باشد. فعالیت رستوران به دلیل خرید مواد اولیه در حجم بالا و سایر هزینه ها ، فعالیتی پر هزینه می باشد پس یک مدیر می بایست بداند چه زمانی چه حجم خریدی انجام شده و یا چه هزینه ای در کدام تاریخ بابت کدام بخش رستوران صورت گرفته است.

 یک مدیر رستوران می بایست توان سازماندهی امور را به طور منظم داشته باشد ، برنامه ریزی دقیقی برای انجام کلیه ی کارهای مجموعه و پرسنل انجام دهد و ناظر بر به موقع و صحیح انجام شدن آن ها باشد. وی باید کنترل دقیقی بر موجودی مواد اولیه و لوازم مصرفی رستوران داشته باشد تا بتواند در مناسب ترین زمان موجودی مجموعه خود را تامین نماید.

نکته مهم دیگر ارائه خدمات می باشد ، ارائه خدمات ممتاز می تواند یکی از راهکار های مدیریتی باشد. ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب یکی از مهم ترین اهداف هر رستوران می باشد. در این زمینه پرسنل و مجموعه ای موفق خواهد بود که بتواند از لحظه ورود تا لحظه خروج مشتری با ایجاد ارتباط و ارائه خدمات با کیفیت رضایت مشتریان را تماماً جلب نمایند.

با بررسی راهکارهای مدیریتی ذکر شده در بندهای قبل تا حدودی با مسئولیت ها و امور محوله به یک مدیر رستوران آشنا شدیم. حال تصور کنید مدیر با مشغله فراوان خود در زمانی نیاز باشد چندین ساعت و یا حتی چند روز خارج از محدوده کاری خود باشد در این بازه نیاز دارد از چگونگی انجام امور و اتفاقاتی که رخ داده در رستوران خود مطلع باشد.

ابزاری که می تواند در این زمینه کمک شایانی به مدیران ارائه دهد ، نرم افزار اندروید مدیریت رستوران می باشد. می توان از گروه این نرم افزار ها از نرم افزار اندرویدی مدیریت رستوران پاد نام برد. این نرم افزار که بر روی گوشی همراه و تبلت نصب می گردد و می تواند در هر زمان و هر مکان در دسترس مدیران رستوران ها قرار بگیرد و مدیران بتوانند به صورت آنلاین گزارش گیری های دقیق خود را از مجموعه انجام داده و اطلاعات خود را نیز وارد سیستم رستوران نماید.

 

در ادامه مقاله با برشمردن ویژگی های نرم افزار اندروید مدیریت رستوران پاد میزان کاربردی بودن این نرم افزار را برای یک مدیر رستوران شرح خواهیم داد.

 

نمایش اطلاعات کلی سیستم :

در نرم افزار اندرویی مدیریت رستوران که یک نرم افزار مدیریتی محسوب می شود با ارتباطی که بین این نرم افزار و نرم افزار حسابداری رستوران وجود دارد ، مدیر می تواند اطلاعات کلی و جامع سیستم حسابداری را در اختیار داشته باشد و در هر نقطه ای که قرار داشته باشد به راحتی به این اطلاعات مشرف باشد. مدیر بر اساس  اطلاعات کلی که از سیستم حسابداری بر گوشی همراه خود دریافت می کند می تواند دقیقاً بداند امروز در مجموعه چه خریدهایی ، چه فروش هایی و چه هزینه هایی انجام شده و یا در حال انجام است.

 

فراخوانی اطلاعات بدون محدودیت :

مدیر مجموعه می تواند اطلاعات سیستم حسابداری خود را که کلیه امورات مجموعه در آن ثبت و نگهداری می شود در هر زمان از شبانه روز از طریق دستیار اندرویدی خود مشاهده کند. با وجود آنلاین بودن این نرم افزار مدیریتی و فراخوانی آسان در زمان دلخواه ، گزارشات را دقیق مشاهده نماید و بی آنکه زمانی برای این واکشی صرف شود ، اطلاعات مربوط به خود را نیز ثبت نماید.

 

قابلیت تحلیل هزینه و در آمد :

نرم افزار اندرویدی مدیریت رستوران پاد می تواند با گزارش ها و نمودارها آمار دقیقی از هزینه و درآمد های رستوران به مدیر ارائه دهد ، مدیر رستوران نیز طبق این گزارش های تحلیلی ، از میزان هزینه ها و درآمد نتیجه گیری می کند که چه هزینه هایی را باید کاهش دهد و یا چه روش هایی برای افزایش درآمد پیدا کند. حتی می تواند طی این تحلیل به زیان آور یا سود آور بودن مجموعه خود پی ببرد.

 

قابلیت  ایجاد گزارش مطابق با درخواست مدیر :

در نرم افزار اندرویدی مدیریت رستوران گزارشات کاملا مطابق نیاز یک مدیر چیدمان شده است اما گاهاً یک مدیر درخواست گزارشی خاص مطابق سیکل کاری خود دارد. مثلا می خواهد گزارشی با فیلتر های خاص از انبار مواد اولیه خود داشته باشد. با وجود امکان گزارش سازی در نرم افزار حسابداری رستوران پاد مدیر می تواند گزارش دلخواه خود را در نرم افزار حسابداری رستوران پاد طراحی نماید و در مواقع لزوم از این گزارش در نرم ازفزار اندوریدی استفاده نماید.

 

 

نرم افزار اندرویدی رستوران

نرم افزار اندرویدی رستوران

 

تحلیل وضعیت نقدینگی و چک ها :

برای هر مدیر موضوع مهم و قابل اهمیت در فرآیند کاری ، موضوع نقدینگی و چک های دریافتی و پرداختی می باشد. مدیر رستوران نیاز دارد گزارش دقیقی از نقدینگی مجموعه در هر زمان که نیاز است ، داشته باشد و بداند طبق نقدینگی مجموعه می تواند چه هزینه هایی انجام دهد. همچنین مدیر می تواند از طریق نمودارهای موجود در نرم افزار اندرویدی تعداد چک های دریافتی و پرداختی مجموعه را مشاهده نماید. طی این نمودار با دریافت تاریخ چک ها می توان بازه ی آزاد خود زا برای پرداخت چک پیدا کند و در این بازه چک های خود را صادر نماید.

 

نمایش لیست بدهکاران و بستانکاران :

در هر رستوران بابت هر خرید یا فروش و هزینه هایی که صورت می گیرد اشخاص بدهکار یا بستانکار می شوند. در نرم افزار حسابداری مجموعه بابت فاکتورها و سندهای این اشخاص ، افراد بدهکار و بستانکار رستوران مشخص می گردد. برای یک مدیر لازم است با بررسی گردش کار مجموعه بداند که به رستوران بدهکارند و یا بستانکار میباشند. در نرم افزار اندروید مدیریت رستوران با نمایش کامل لیست بدهکاران و بستانکاران می توان گزارش دقیق و جامعی از این اشخاص به همراه مانده بدهی و بستانکاری مشاهده کرد.

دسترسی آسان :

اساس چیدمان این نرم افزار اندرویدی سادگی بوده است ، مدیران با توجه به کمبود وقت نیاز به نرم افزاری دارند که بتوانند در کوتاه ترین زمان سریع ترین بازدهی را داشته باشد. نرم افزاراندروید مدیریت رستوران پاد با قرار دادن کلیه ی منوها به ساده ترین روش ممکن و دسترسی آسان به هر ماژول این شرایط را برای مدیران فراهم نموده است. با کاربری ساده مدیران با هر سطح دانشی که از حسابداری داشته باشند می توانند به راحتی با نرم افزار اندروید نیاز های خود را برطرف نمایند.

با مطالعه ی مطالب این مقاله تا حدودی با نرم افزار اندرویدی مدیریت رستوران آشنا شده اید ، حال برای آشنایی و  مشاهده ی کلی ویدیو های گروه نرم افزاری پاد می توانید به صفحه ما  در  youtube  و کانال پاد در آپارت مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی
۱۳۹۸-۱۰-۱۰

نرم افزار مدیریت کافی شاپ اداره و مدیریت کردن فعالیتی که انجام می دهیم ، در هر شغل و صنفی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا یک مدیر است که می تواند روش صحیح انجام کار را پیدا کرده و با آموزش به کارکنان ، کار خود را به بهترین نحو ممکن پیش ببرد. یکی […]

۱۳۹۸-۰۹-۱۳

کاربرد فیش رستوران   طبق هرم مازلو اولین سطح نیازهای انسان ، نیازهای فیزیولوژیک مانند خواب ، خوراک ، سلامت و … است . هدف از هر تلاش روزمره انسان ها در درجه اول تامین این نیازهاست . پس بیراه نیست که بگوییم رستوران ها از مکان های اصلی تامین نیاز اساسی انسان ها هستند […]

۱۳۹۸-۰۵-۱۶

بهترین نرم افزار حسابداری رستوران چیست و چه ویژگی هایی دارد؟     روند پیشرفت حسابداری رستوران ها   امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی ، شاهد پیشرفت روزافزون صنعت غذا و رستوران ها هستیم. همانطور که شما هم مسلماً میدانید ، بهترین نرم افزار حسابداری رستوران می تواند موجب مدیریت و کنترل هر چه […]

۱۳۹۸-۰۴-۲۹

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری کیترینگ   آنچه مدیران کیترینگ باید بدانند: یکی از مهمترین عوامل موفقیت هر کیترینگ مدیریت آن و توانایی های مدیر در این زمینه می باشد . البته مدیریت موفق هم بستگی به عوامل زیادی دارد ، به عنوان مثال  شخص مدیر باید آشپز لایق و مهمان نواز قابلی باشد. […]

۱۳۹۸-۰۴-۲۴

مدیریت رستوران با ۱۰ روش آسان   هر مدیر خواهان یک مجموعه منظم و قدرتمند است ، این نظم و قدرت در گرو مدیریت صحیح مدیر مجموعه خواهد بود. “مدیریت”  علم اداره افراد و همچنین منابعی است که هر فرد در اختیار دارد. یک مدیر رستوران نیز باید اطلاعات کافی در مورد همه جنبه های […]

۱۳۹۸-۰۴-۲۴

فرانچایز رستوران _ مزایا و معایب   فرانچایز رستوران یا حق امتیاز چیست؟ در کسب و کارهای کوچک و متوسط برای توسعه تجارت ، شرکت و…  موسسه ای اجازه فروش محصولات خود را توسط شرکت یا موسسه دیگری میدهد و مبلغی از فروش آن شرکت را به عنوان فرانچایز دریافت می کند . در واقع […]

*    
*