سفارش گیر اندروید رستوران

۱۳۹۸-۱۲-۲۸
daftar
666

سفارش گیر اندروید رستوران

 

کلیه کارها و فعالیت هایی که هر روزه آن ها را مشاهده می کنیم و یا حتی خود ما مشغول به انجام آن هستیم روز به روز در حال رشد و توسعه می باشند. این فعالیت ها هم سو با رشد و پیشرفت تکنولوژی رشد داشته و رو به مکانیزه تر شدن و امروزی شدن پیش می روند. یکی از این فعالیت هایی که روز به روز با امکاناتی که به خدمات خود اضافه می کنند رو به مدرن تر  شدن می رود صنف رستوران می باشد. اگر توجه کرده باشید می بینید که در هر چند بار مراجعه به رستوران های امروزی با تغییرات و پیشرفت هایی در نوع ارائه خدمات و محصولات آن ها مواجه می شویم . این تغییرات همان طور که کار افرادی که در رستوران مشغول هستند را ساده تر می نماید باعث جلب توجه و رضایت مشتریان نیز می گردد که این امر به خودی خود باعث مراجعه مجدد هر مشتری به مجموعه ما می گردد.

یکی از تغییرات و پیشرفت هایی که در چند سال اخیر در راستای پیشرفت تکنولوژی در صنف رستوران شاهد آن بوده ایم ، سفارش گیر اندروید رستوران بوده است. سفارش گیر برای ساده سازی کار مشتریان و هم چنیم عدم ازدحام و شلوغی صندوق به کاربران ارائه می شود.

 

سفارش گیر اندروید چیست ؟

به نرم افزار یا اپلیکیشن هایی که جهت ثبت سفارش مشتریان در دست افراد سفارش گیرنده یا همان گارسون ها قرار دارد ، سفارش گیر اندرویدی می گویند ، این سفارش گیرها می توانند بر روی گوشی موبایل یا تبلت این افراد نصب گردد و در موقع ورود مشتری پس از مستقر شدن در میز مورد نظر ، سفارش آن ها را ثبت نمایند.

لیست کلیه غذاهای موجود در رستوران در این سفارش گیر موجود می باشد فرد سفارش گیرنده می تواند منوی غذایی که می تواند همراه با تصویر باشد را به مشتریان خود نشان دهد ، مشتری می تواند با انتخاب غذای مورد نظر خود از تبلت یا موبایل سفارش گیر درخواست خود را ثبت کند. در روش های قدیمی سفارش گیرنده می بایست یا در دست داشتن قلم و کاغذ سفارش هر مشتری را ثبت نماید ، سفارش ثبت شده بر روی کاغذ را به آشپزخانه تحویل داده و آن ها اقدام به طبخ و آماده سازی درخوست مشتریان نمایند. این روش قدیمی باعث می شد که وقت زیادی از فرد سفارش گیرنده گرفته شود و در این صورت هر فرد می توانست به مشتریان کمتری رسیدگی کند و مدیر رستوران مجبور بود افراد بیشتری را استخدام نماید.

در نتیجه در روش ثبت با سفارش گیر اندرویدی رستوران به محض سفارش مشتری درخواست در سفارش گیر ثبت شده و به صورت خودکار به آشپزخانه که از طریق شبکه داخلی وصل هستند منتقل می شود. افرادی که در آشپزخانه هستند نیز بلافاصله پس از دریافت سفارش شروع به طبخ و آماده سازی می نمایند همانطور که می دانید این امر کمک بزرگی در سرعت ارائه خدمات و ساده سازی کار افراد مشغول در رستوران می نماید.

استفاده از این روش باعث می گردد که مشتریان نیز از این نحوه ارائه خدمات رستوران ها که به صورت مدرن می باشد استقبال کرده و برای هر بار رفتن به رستوران ، آن مجموعه را انتخاب می کنند در واقع مدرن شدن رستوران ها و استفاده از ابزار های جدید و به روز مانند سفارش گیر اندروید رستوران می تواند یک روش تبلیغاتی برای رستوران ها باشد.

همانطور که می دانید در زمینه ی سفارش گیر اندروید رستوران نرم افزار ها و اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد ، قصد داریم در ادامه لان مقاله یک سفارش گیر اندروید از گروه نرم افزار حسابدار پاد معرفی می نماییم و با معرفی ویژگی های آن بیش تر با ابن نرم افزار آشنا خواهیم شد.

اولین و مهم ترین ویژگی که یک اپلیکیشن سفارش گیر اندرویدی رستوران می بایست داشته باشد قابلیت نصب بر روی کلیه موبایل ها و تبلت ها را داشته باش. این قابلیت با عث می شود تا کاربران بتوانند به راحتی و بدون نگرانی این اپلیکیشن را بر روی تلفن های همراه خود یا تبلت های خود نصب نمایند.

سفارش گیر اندروید رستوران

 

مورد بعدی که می توان به آن اشاره کرد بحث یکپارچگی با نرم افزار حسابداری می باشد، این اپلیکیشن ها می بایست قابلیت همسان سازی دقیق و با سرعت با نرم افزار حسابداری را داشته باشند تا حسابدار و مدیر مجموعه بتواند گزارشات دقیق و به موقع سفارشات مشتریان و هم چنین میزان فروش روزانه ، هفتگی و یا ماهانه را در دست داشته باشند.

این دستیار ها می بایست با نمایش گرافیکی بالا بتواند منوی غذایی رستوران شما را به نحوی که به مشتریان نمایش دهد که برای آن ها جذاب بوده و بتوانند انتخاب درستی انجام دهند. این اپلیکیشن ها می توانند با گروه بندی دقیق از کالاها  مثلاً گروه بندی و جداسازی غذاهای اصلی از پیش غذا ها و نوشیدنی ها انتخاب برای مشتری آسان تر می کند و سرعت کار سفارش گیر رستوارن یا همان گارسون را بالا می برد.

ثبت فاکتور فروش  توسط سفارش گیر اندرویدی کمک می کند که ازدحام در بخش صندوق کمتر شود و مشتریان با دریافت فاکتور خود از گارسون در موقع خروج به صندوق مراجعه کرده و تسویه خود را انجام دهند. سفارش گیر فاکتور را با استفاده از پرینتر های کمری که به اپلیکیشن ها متصل نی شوند چاپ کرده و به دست مشتریان می دهد تا به صندوق مراجعه نمایند. به این ترتیب کار کاربر صندوق ساده تر شده و زمان رسیدگی به هر مشتری کاهش یافته و در نتیجه کیفیت کار رستوران و صندوق دار بالاتر خواهد رفت این اپلیکیشن هم چنین با ثبت تخفیفات ، مالیات و حق سرویس می تواند گزارش دقیقی به صندوق ارسال می گردد.

سفارش گیر اندرویدی پاد می تواند با اضافه نمودن توضیحات در ادامه نام کالاها ویژگی هایی که مشتری برای غذای خود را در نظر داردمانند برشته ، کم نمک و …  به آن اضافه کند. به این ترتیب سفارش به صورت دقیق و طبق ذائقه مشتری به آشپزخانه ارسال می گردد و طبق سفارش مشتری آماده می شود.

دستیار گارسون پاد یا همان سفارش گیر می تواند به صورت گرافیکی میز ها را کنترل نماید و سفارش گیر میز هایی که در حال سرویس دهی هستند را نمایش دهد با این قابلیت می تواند زمان شروع سرویس دهی و زمان پایان را ثبت نماید تا بداند هر مشتری چه زمانی را در شماره میز مورد نظر گذارنده  و بتواند آمار میز های خالی و آماده سرویس دهی را داشته باشد.

نکته دیگری که برای سفارش گیرنده می تواند خیلی مهم باشد قابلیت اصلاح سفارش های ثبت شده می باشد . این که این قابلیت اصلاح را داشته باشد می تواند به صفارش گیر کمک نمیاد تا بعد از ثبت سفارش اگر اشتباهی صورت گرفته  ویا به خواست مشتری قرار باشد موردی تغییر یابد ، این امکان را داشته باشد در نتیجه یک سفارش صحیح و دقیق به آشپزخانه جهت طبخ ارسال خواهد شد.

نرم افزار سفارش گیر اندروید رستوران پاد یا دستیار گارسون پاد با دارا بودن تمام ویژگی های ذکر شده در بالا که قابلیت یک سفارش گیر کاربردی می باشند ، می تواند به کلیه مجموعه های رستورانی و کافی شاپ خدمت رسانی کند. نکته قابل توجه ای که ایم نرم افزار دارد که می تواند به نرم افزار حسابداری رستوران پاد نیز متصل شود و از همین طریق حسابداری مجموعه نیز انجام بگیرد ، جهت آشنایی با چگونگی عملکرد نرم افزار حسابداری پاد نیز می توانید به صفحه youtube ما مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی