درباره پاد


استفاده از دفاتر در حسابداری سنتی یکی از ارکان اصلی به شمار می رفت که کار وقت گیر و پرزحمتی بود. برای کاهش اینگونه مشکلات متخصصان زیادی تلاش کردند تا با استفاده از علم روز نرم افزار حسابداری تولید کنند تا به آسانتر شدن عملیات حسابداری کمک نمایند.

گروه نرم افزار حسابداری پاد نیز با این جریانات همراه شد و برنامه حسابداری تحت سیستم عامل DOS را در سال ۱۳۷۳ تولید نمود . بعد از آن نیز رفته رفته گروه تولید نرم افزاری خود را گسترش داد و طبق نیازهای کاربران امکانات نرم افزار را ارتقا داد و نسخه تحت ویندوز ۹۸ را در سال ۱۳۸۲ به بازارعرضه نمود که با استقبال کاربران رو به رو شد. نتیجه این موفقیت اضافه شدن واحد تحقیق و توسعه به تیم قبلی برای ارتقا نرم افزار بود . با استفاده از تحقیقات این واحد و با به کارگیری نیروی جوان ، گروه جدید توانست نسخه جدید نرم افزار را به متقاضیان عرضه کند.

درواقع هدف واحد تحقیق و توسعه شناسایی نیاز کاربران و ایجاد نرم افزاری طبق خواسته آنان بودکه علاوه بر کاربری آسان ، دقت محاسباتی و عملیاتی در آن رعایت شود. همچنین نرم افزار حسابداری این قابلیت را داشته باشد که با خروجی های مناسب به کاربران کمک کند تا گزارشهای کامل و دقیقی از اطلاعات ورودی خود به دست آورند . در کنار این موارد نکاتی چون افزایش امنیت سیستم و افزایش کارایی آن مد نظر بوده است .

واحد تحقیق و توسعه نرم افزار حسابداری پاد با رصد بازار اصناف مختلف به نیاز سنجی مشتریان این حوزه می پردازد . این واحد همچنین از درخواست های کاربران استفاده کرده و نظرات دریافتی را پس از بررسی به واحد مدیریت محصولات ارائه می دهد . بعد از تایید واحد مدیریت درخواست ها توسط واحد برنامه نویسی اجرا می گردد. البته دقت داشته باشید درخواست هایی به مرحله اجرا می رسند که برای اکثر کاربران یک صنف قابل استفاده باشند درواقع درخواست هایی که منجر به شخصی سازی نرم افزار می گردند مورد تایید قرار نمی گیرند . تغییرات اعمال شده توسط برنامه نویسان به صورت فایل های اجرایی جدید در فواصل یک تا دو ماهه عرضه می گردند تا نرم افزار به روز باشد و نیازهای کاربران را پوشش دهد. کاربران محترم می توانند اخبار مربوط به فایل های اجرایی جدید را در صفحه اخبار سایت ( لینک ) دنبال کنند.

در گروه نرم افزاری پاد همکاری واحدهای مختلف در راستای جلب رضایت کاربران و نوآوری در نرم افزار برای افزایش کارایی آن می باشد. لذا امید است با ارائه نظرات و پیشنهادهای خود مارا در راستای رسیدن به این هدف یاری نمایید.

ما باور داریم

ما در پاد هدف مشخص و فرهنگ سازمانی خاص خود را داریم:

رشد
رشد

سعی بر آن داریم که تا می توانیم باور رسیدن به موفقیت و افزایش بهره وری را در کسب و کار ها ترویج دهیم

تعهد اجتماعی
تعهد به مسئولیت اجتماعی

ما نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم و حرفه ای که داریم بی تفاوت نیستیم

مشتری مداری
مشتری مداری

همواره در تکاپوی خدمت رسانی به مشتریانمان و تلاش برای برآورد خواسته های آنان هستیم

احترام
احترام

احترام یکی از الزامات مورد توجه سازمان ما است… ما به تمام مشتریان و همکاران خود احترام می گذاریم

شفافیت
شفافیت

ما در اجرای تعهدات خود در مقابل دوستان و مشتریان همواره پر اراده و ثابت قدم هستیم

گسترش دانش
گسترش دانش

ما همواره در تلاش جهت آموزش حسابداران خبره با دانش بروز حسابداری هستیم