حسابداری پخش مویرگی و سیستم فروش

۱۳۹۸-۰۵-۰۷
padiranc_us3er9ad1ran
987

حسابداری پخش مویرگی و راهکار های مدیریت فروش در نرم افزار حسابداری

 

راهکار های مدیریت و کنترل پورسانت

۱- مهمترین سوال مدیران صنایع پخش و عمده کاران ، تعریف الگو های پورسانت متنوعی است که می توانند به بازاریاب ها انتساب دهند. این الگو ها می توانند شامل الگوی پورسانت درصدی – مبلغی و تارگتی باشند. برای مثال شما نیاز به تعریف الگو به صورتی دارید که      آقای احمدی (بازاریاب) ، اگر کالای A را در خیابان B به تعداد C و در بازه تاریخی ۱۰ روز آینده به فروش برساند ، ۷% از مبلغ فاکتور را به عنوان پورسانت دریافت کند.

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی پاد ، تقریباً تمامی انواع شیوه های پورسانت دهی به بازاریاب ها را فراهم آورده و توانسته است به نیاز های کاربران خود در این زمینه پاسخ دهد.

در نظر داشته باشید که کلیه امکاناتی که در این توضیح ارائه شده اند ، قابلیت تعریف در نرم افزار را دارند. در حسابداری پخش مویرگی پاد ، هنگامی که یک سفارش توسط بازاریاب ثبت می شود ، این سفارش به صورت موقت ثبت شده و چنانچه حسابدار مجموعه این عملیات را ثبت دائم کرد ، فاکتور ثبت می شود. ضمن اینکه تمامی عملیات های ثبت فروش به صورت اتوماتیک و مکانیزه صورت می گیرد. به طور مثال هنگامی که فاکتور سفارش ثبت نهایی شد ، فروش و تسویه صورت می گیرد و موجودی انبار کاسته شده و هزینه ارسال در سند هزینه لحاظ می گردد.

 

۲- دومین گزینه بحث کنترل و مشاهده مسیر ویزیت می باشد. شما می توانید در نرم افزار حسابداری پخش مویرگی خود تعیین کنید که در فاصله های زمانی یا مکانی خاص ، گزارش موقعیت بازاریاب دریافت شود.

 

حسابداري پخش مويرگي

نرم افزار حسابداري پخش مويرگي

 

همانطور که در صفحه نمایش بالا می بینید سیستم ، موقعیت های بازاریاب ها را به تفکیک هر بازاریاب به شما نمایش داده است. حتی چنانچه در سیستم حسابداری پخش مویرگی خود ، فاصله های زمانی یا مکانی را کم کنید قادر خواهید بود که بازاریاب خود را در خیابان مشخص ، کامل رهگیری نمایید.

 

۳- بازاریاب شما یک اپلیکیشن اندرویدی به نام (دستیار بازاریاب) دارد که امکاناتی نظیر ثبت سفارش – دریافت – پرداخت – تسویه – کاتالوگ محصولات و… را دارد. این اپلیکیشن به صورت آنلاین با سیستم حسابداری فعالیت می کند و تمام اطلاعات را به صورت همزمان واکشی می نماید.

 

۴- داشبورد مدیریتی پاد نیز امکانی دیگر برای مدیران کسب و کار است که بتوانند کسب و کار خود را از راه دور مدیریت نمایند. توطس این اپلیکیشن ، مدیر می تواند با سیستم حسابداری پخش مویرگی خود ارتباط داشته و علاوه بر این که ثبت انجام می دهد ، گزارش های کلی نیز از کار خود دریافت نماید… در هر لحظه (در منزل – سفر کاری – مسافرت و…) مدیر روی کار خود نظارت جامع دارد.

 

ارتباط موثر با مشتریان

برای ارتباط بهتر با مشتریان ، شرکت نرم افزاری پاد دو محصول کاملاً مکانیزه معرفی کرده است :                                                                                             ۱- نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتریان)                                               ۲- نرم افزار باشگاه مشتریان

 

۱- نرم افزار CRM :

در این محصول شما امکان ثبت و بایگانی فرم ها و اطلاعات مشتریان خود را یه صورت کامل دارید. همچنین این محصول به سیستم Caller ID متصل می شود و هنگامی که مشتریان با شما تماس می گیرند ، می توانید آنها را با اطلاعات کامل شناسایی نمایید و در نتیجه حس خوبی از سازمانتان در ذهن مشتری ایجاد نمایید.

از دیگر امکانات نرم افزار CRM پاد می توان به امکان ارسال SMS های تبریکات و مناسبتی – ثبت قرارداد ها – چیدمان work flow (فرایند کاری) – ایجاد فرم و خیلی امکانات دیگر اشاره کرد. شما می توانید جهت مطالعه بیشتر در رابطه با این محصول به صفحه نرم افزار CRM پاد مراجعه نمایید.

 

۲- نرم افزار باشگاه مشتریان :

همانطورکه میدانید برای هر فروشگاه یا سازمان ، مشتریان وفادار ارزش بیشتری دارند و امتیازات بیشتری را دریافت می کنند. همین روال را در سیستم باشگاه مشتریان پاد نیز وجود دارد و شما به میزان خرید و مدت زمان گردش حساب مشتریانتان امتیاز می دهید. در سیستم حسابداری پخش مویرگی پاد به این صورت است که به هر خرید یا هر تراکنش با توجه به الگوی کار خود امتیاز یا مبلغی را اختصاص می دهید. برای مثال شخصی که اعتبار برنزی دارد در صورتی که میزان خرید بیشتر از ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال در هر ماه داشته باشد ، تخفیف بیشتری دریافت می کند و چنانچه بیش از ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال خرید کند به گروه مشتریان نقره ای ارتقاء می یابد و…

در واقع شما در این حالت مشتری را به خودتان وفادار نموده اید… مسلماً شخصی که در کارت اعتباری باشگاه فروشگاه شما ، مبلغی اعتبار دارد و می تواند آنرا در خرید بعدی استفاده نماید ، ترجیح می دهد که خرید بعدی را نیز از شما انجام دهد و نکته ی جالب آنجاست که حتی شما می توانید به جای ارائه تخفیف به مشتریانتان ، کارت اعتباری آنها را شارژ نمایید و علاوه بر اینکه به درخواست مشتری خود (تخفیف) پاسخ داده اید ، او را به خود وابسته نموده اید.

 

استفاده از تئوری گیم (بازی سازی)

تئوری گیم (یا گیمینگ) به این صورت است که شما مشتری خود را داخل یک حلقه بازی قرار می دهید. این روش ، انگیزه خرید و تراکنش بیشتر جهت کسب امتیاز های بیشتر را به مشتریتان می دهد و باعث افزایش فروش شما می گردد. برای مثال فروشگاهی بنام تیوا را در زمینه پوشاک در نظر بگیرید… اگر این فروشگاه جشنواره ای بگذارد و طی این جشنواره چنانچه مشتریان یک ست لباس و کیف و کفش را با هم خریداری کنند ، کارت اعتباری آنان را به مبلغ ۱۰% خرید شارژ نماید مسلماً فروش خوبی خواهد داشت.

حال در نظر بگیرید که مثال بالا ، ساده ترین حالت تئوری گیم می باشد… شما می توانید مشتریان خود را بر اساس میزان خرید در ماه طبقه بندی نمایید و امکان ارتقاء و افزایش رتبه یا کاهش رتبه را به آنان بدهید…در این حالت مشتریان علاقمند به کسب امتیاز بیشتر می شوند که این مستلزم فروش بیشتر و در نتیجه سود بیشتر برای شماست.

 

شیوه نوین فروش الکترونیک

مدیران همواره در فکر ساده کردن سیستم فروش خود هستند. در واقع یک سیستم حسابداری پخش مویرگی کاربردی باید راهکار های ساده تری برای فروش هرچه بیشتر ارائه دهد. ما در گروه نرم افزاری پاد ، دو محصول در این حوزه ارائه کرده ایم :                                           ۱- فروشگاه اینترنتی                                  ۲- اپلیکیشن مشتریان

چنانچه شما علاقمند به استفاده از وبسایت یا اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار خود هستید ، بهتر است این وبسایت یا اپلیکیشن با سیستم حسابداری پخش مویرگی شما در ارتباط باشد ; همان چیزی که در نرم افزار پاد انجام شده است… جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات نرم افزار حسابداری پاد  به صفحه ما در آپارات سر بزنید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی